[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi #62572093
I licytacja Ruchomości
AUDI A6 KOMBI
CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł)
Pojazd posiada lekko uszkodzony zderzak do naprawy blacharsko-lakierniczej
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2698 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: TSA6495F
Nr VIN: WAUZZZ4FX6N009992
Data pierwszej rejestracji: 2005-06-02
Przebieg: 324149 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-17
OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-340 Szczecin, zachodniopomorskie
07.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00
Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Tomasz Szymczak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f30ce193-205e-49ae-b23f-8e1dd190b4c2
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple R
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Chevrolet Trailblazer Kombi 4.2, benzyna/gaz, rok prod. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 5 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak przedniej listwy blendy, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładow
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdj
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, rok prod. 2000, 1,6 Benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Badanie techniczne ważne do 18.09.2025 r. Przebieg pojazdu ustalono w oparciu o dane CEPIK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchb
cena
28 dni temu
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
cena
25 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
13 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143331/0ea26c5ff/7a0426ab-473d-78d4-87b5-48be318c2965_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143335/2b79343de/31d51df7-1272-03f6-2558-3ad3284bf3cc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143342/24e951956/93251cce-ee2a-e57c-652f-9a83c671926f_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143350/3f7f0dd12/1d029d40-79a9-82ad-86ce-d4ca09208697_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143354/335a87215/c0ae9476-bd1d-ee08-fae3-7608cc7162be_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - audi a6 kombi - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)