[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 240 #62572083

[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 240 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 240 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 240 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 240 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 240 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Renault Midlum 240

CENA WYWOŁAWCZA: 8 550 zł (SZACUNKOWO: 17 100 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy
Marka: Renault
Model: MIDLUM
Zastosowanie: kontener
Pojemność silnika: 7146 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Nr rejestracyjny: CB760KV
Nr VIN: VF644AHL000001748
Data pierwszej rejestracji: 2008-02-01
Przebieg: 640867 km
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Ustronie 49
87-300 Brodnica, kujawsko-pomorskie

17.09.2026 w godz. od 09:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Brodnicy

Jarosław Jankiewicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/289e979f-99e6-4d67-bcfc-4b25f69231bc

  • « Powrót
  • ID: 62572083
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 29 dni

od 8 550 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też