[elicytacje] i licytacja - honda cr-v #62572055

[elicytacje] i licytacja - honda cr-v - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - honda cr-v - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

HONDA CR-V

CENA WYWOŁAWCZA: 9 975 zł (SZACUNKOWO: 13 300 zł)

Brak przeglądu technicznego

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: CR-V
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZGR3U05
Nr VIN: SHSRD87202U009770
Data pierwszej rejestracji: 2002-05-14
Przebieg: 251149 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-01



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-340 Szczecin, zachodniopomorskie

07.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5988fbae-180a-4195-b147-cfc06f6737cd

  • « Powrót
  • ID: 62572055
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 16 dni

od 9 975 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też