[eLicytacje] II licytacja - piła elektryczna łańcuchowa #62571462
II licytacja Ruchomości
piła elektryczna łańcuchowa
CENA WYWOŁAWCZA: 30 zł (SZACUNKOWO: 60 zł)
piła elektryczna łańcuchowa marki Gardeming, w dobrym stanie technicznym, nosi normalne ślady zużycia.
Nazwa katalogowa: Piła łańcuchowa
Opis przedmiotu: piła elektryczna łańcuchowa
Marka: gardeming
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
Wodna 8
64-700 Czarnków, wielkopolskie
03.09.2026r. od godz. 9.00 do 03.09.2026r. do godz. 12.00
Urząd Skarbowy w Czarnkowie
Wojciech Skibiński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d2983574-f23a-4111-be1e-9abd5f9fc9c7
II licytacja Ruchomości nożyce do żywopłotu CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nożyce do żywopłotu marki Kabit , nosi ślady użytkowania, stan dobry, urządzenie sprawne. Nazwa katalogowa: Nożyce ogrodowe Opis przedmiotu: nozyce do żywopłotu Marka: Kabit Jednostka miary: sztuka (szt.) Lic
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości wiertarka elektryczna marki Einchell CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) wiertarka elektryczna marki Einchell, dobry stan techniczny, używana. Nazwa katalogowa: Wiertarka Opis przedmiotu: wiertarka elektryczna Marka: Einchell Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba:
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości szlifierka kątowa CENA WYWOŁAWCZA: 20 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) szlifierka kątowa marki Einchell , dobry stan techniczny ,sprawna ,nosi normalne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Szlifierka kątowa Opis przedmiotu: szlifierka kątowa Marka: Einchell Jednostka miary: sztuk
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości pistolet pneumatyczny firmy XBG kaliber 4,5 mm koloru czarnego, zasobnik CO2 koloru srebrnego, zasobnik ze śrutem kalibru 4,5 mm CENA WYWOŁAWCZA: 30 zł (SZACUNKOWO: 60 zł) Pistolet pneumatyczny firmy XBG kaliber 4,5mm 3J, koloru czarnego, zasobnik CO2 koloru srebrnego, z
cena
5 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
15 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
29 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
cena
30 dni temu
![[eLicytacje] II licytacja - piła elektryczna łańcuchowa - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141646/7d76cbcf5/f4b71e78-8958-c8c0-65f9-1c6d475fb2ff_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - piła elektryczna łańcuchowa - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141652/dee22658a/7a06a280-3999-c24b-3ca6-f3686e36e767_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - piła elektryczna łańcuchowa - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)