Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] #62569279
II licytacja Ruchomości
OPEL CORSA SAMOCHÓD OSOBOWY Z 1999 ROKU
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Pojazd w ogólnym stanie średnim. Liczne ślady korozji (dach, nadkola, drzwi), podarta tapicerka siedzenia kierowcy. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Ubezpieczenie OC - polisa korporacyjna. Posiada dowód rejestracyjny oraz kluczyk - 1 szt.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Corsa
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1199 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CTR 6EF3
Nr VIN: W0L0SBF68X4425538
Data pierwszej rejestracji: 1999-10-20
Przebieg: 308321 km
Kolor: SREBRNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-21
OGLĘDZINY:
POLNA 108
87-100 TORUŃ, kujawsko-pomorskie
28.08.2026 w godz. od 10:00 do 10:30 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu oględzin pod nr tel. .
Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu
Łukasz Kosiński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/16b95ca9-aa5b-4a09-9654-a8dea83401f8
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
cena
16 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2 CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ś
cena
3 dni temu
Ruchomości Opel Corsa 1.3 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nad
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
cena
2 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
2 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
2 dni temu
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
3 dni temu
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141357/6b125af30/66573af6-8b25-4b3e-b7b4-0c4a5f7bc216_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141403/5319bd1e9/0b41cb9d-b2f3-1be9-b310-7ef40111ac65_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141406/79ac66207/c49877fb-4742-a688-3124-a2560651e35e_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141414/56c3e9862/20dd4a2e-c0ab-1ff1-9d45-e01732617123_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141419/93d1ad903/8ba5309a-f90b-494b-d341-1af89c5a8eda_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141422/8cea6f39f/09fb5d79-ff87-cb3c-dc88-263604f85161_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141428/904cc297f/0e7d9d9a-706d-35e3-e0a3-a706ff713459_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141433/5a790f364/312bec83-ea3d-ece8-4c57-852ae8efd9cc_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141441/143beb8c4/fa569dc5-4d42-cafe-36d2-d5cd31dedf18_b.webp)
![Opel corsa samochód osobowy z 1999 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141449/009eaf616/d82db1cf-7d2f-4dc9-130e-e3e73d6a1f12_b.webp)