[eLicytacje] II licytacja - Wideorejestrator samochodowy #62568759

[eLicytacje] II licytacja - Wideorejestrator samochodowy - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Wideorejestrator samochodowy - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Wideorejestrator samochodowy

CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł)

Brak przewodu zasilającego. Stan urządzenia nieznany. Brak oznaczeń marki i modelu.

Nazwa katalogowa: Wideorejestrator
Marka: brak
Model: brak
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Sztabowa 100
53-310 Wrocław, dolnośląskie

od 31.08.2026 do 01.09.2026 w godz. od 9:00 do 11:00 w pokoju 137 - zaleca się uprzedni kontakt telefoniczny z pracownikiem urzędu celem potwierdzenia i ustalenia dokładnego terminu oględzin pod numerem telefonu lub .



Urząd Skarbowy Wrocław - Krzyki

Norbert Muzyczka
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/56512b5d-bed1-4d8f-9066-17b8ed572a87

  • « Powrót
  • ID: 62568759
    Wyświetleń: 19
Wygasa za 7 dni

od 15 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też