[eLicytacje] I licytacja - Replika rewolweru kapiszonowego REMINGTON mod. 1858, kaliber 36 #62561264
I licytacja Ruchomości
Replika rewolweru kapiszonowego REMINGTON mod. 1858, kaliber 36
CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł)
Egzemplarz niekompletny - sprzedawany bez bębenka.
Nazwa katalogowa: Pistolet
Opis przedmiotu: Replika rewolweru kapiszonowego, kaliber 36
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 1
Marka: REMINGTON
Model: mod. 1858
OGLĘDZINY:
Ofiar Gór Morzewskich 1
64-800 Chodzież, wielkopolskie
Od 25.08.2026 do 25.08.2026 w godz. od 09:00 do 09:30.
Urząd Skarbowy w Chodzieży
Michał Motłoch
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9bb16893-0f48-4124-85fb-99cf0b64570e
I licytacja Ruchomości Nóż K25 CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Używany nóż survivalowy marki K25 ze stałą głownią. Nosi wyraźne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Nóż Opis przedmiotu: Nóż survivalowy Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 Marka: K25 OGLĘDZINY: Ofiar Gór Morze
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 71 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska koloru srebrnego CENA WYWOŁAWCZA: 5 zł (SZACUNKOWO: 7 zł) Waga jest używana, działająca. Posiada widoczne ślady użytkowania - rysy oraz otarcia na obudowie. Klapka ochronna jest odłamana od zawiasów, jednak po zamknięciu trzyma się na miejscu i nie wypada.
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Cyfrowa waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Waga elektroniczna do ważenia drobnych przedmiotów. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz z niebieskim podświetleniem, funkcje TARE i MODE (zmiana jednostek), a także możliwość kalibracji dla zachowania d
cena
5 dni temu
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
cena
14 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Replika rewolweru kapiszonowego REMINGTON mod. 1858, kaliber 36 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/143253/9135a9db6/8f1ec6e2-f0d2-04d4-2bab-2bc45a2ca286_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Replika rewolweru kapiszonowego REMINGTON mod. 1858, kaliber 36 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/143300/de8c7fdae/ab15bd4e-029a-c5f9-df79-50fe62c481a3_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Replika rewolweru kapiszonowego REMINGTON mod. 1858, kaliber 36 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/143302/360b8a3b0/ffad9032-6a5f-f457-1b2c-22bc77b00ddf_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Replika rewolweru kapiszonowego REMINGTON mod. 1858, kaliber 36 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)