[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk #62545546
I licytacja Nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA
CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł)
Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który składają się wyodrębnione geodezyjnie działki gruntu:
• Działka nr 586/25 (id. 302117_2.0016.586/25) o powierzchni 0,1491 HA, oznaczona jako sposób korzystania R -grunty orne,
• Działka nr 586/26 (id. 302117_2.0016.586/26) o powierzchni 0,1673 HA, oznaczona jako sposób korzystania R -grunty orne.
Działka w stanie na dzień określenia wartości rynkowej, bez zabudowy i ogrodzenia, porośnięta niepielęgnowaną roślinnością trawiastą, chwastami oraz w większości swego obszaru porośnięta drzewami iglastymi i liściastymi (głównie świerkami i brzozami).
Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: PO1P/00290375/2
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 586/25, 586/26
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,3164 ha
Przeznaczenie: Działki budowlane
Wartość szacunkowa poszczególnych działek: Działki sprzedawane łącznie zapisane w jednej księdze wieczystej
OGLĘDZINY:
Aksamitkowa
62-080 Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
Nieruchomość będzie można oglądać w terminie 14 dni przed dniem licytacji,
w dni robocze w godzinach ustalonych uprzednio telefonicznie pod numerem telefonu lub w obecności pracownika naszego organu egzekucyjnego.
Urząd Skarbowy Poznań - Jeżyce
Piotr Kożuch
tel.
Nieelektroniczna licytacja nieruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/079de14f-f12b-40ae-a120-80541537573c
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
33 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple R
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Chevrolet Trailblazer Kombi 4.2, benzyna/gaz, rok prod. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 5 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak przedniej listwy blendy, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładow
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, rok prod. 2000, 1,6 Benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Badanie techniczne ważne do 18.09.2025 r. Przebieg pojazdu ustalono w oparciu o dane CEPIK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchb
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
5 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
cena
25 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
cena
28 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
cena
13 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141840/8b76a58e2/b494dbcc-cb46-68ad-688f-e5464ce4d3ae_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141845/1f8ae9d18/3cd37d95-3cf0-4703-5e4e-cba18a6d916d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141850/d44370a25/09f55c06-0219-f5c7-17fd-dc0c57d33e5b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141854/dd4269523/32848ce3-2de2-2603-ec20-ad274bc875f5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141859/503f6c6ed/813a4e92-fca5-56eb-2b3e-00c79aa4bf71_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141907/27f86ea85/c3f3e50c-1d73-fad4-f241-9cb920644f2b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141909/83784e2ca/735b6efd-f181-71bd-b093-20f6b3e19c60_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141914/fec7a0dbf/0496aa29-590b-95fe-0a1b-b794e03a7282_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141916/a19d7af4b/142cd326-2f2b-107d-326b-c2236fb8cd16_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działk - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0723/141919/2ec9ae6ba/51a63c87-0a39-d364-f23c-88298cdbac66_b.webp)