[eLicytacje] - Opel Astra rok prod. 2012 #62572655

[eLicytacje]  - Opel Astra rok prod. 2012 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Astra rok prod. 2012 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Astra rok prod. 2012 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Astra rok prod. 2012 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Astra rok prod. 2012 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

Ruchomości

Opel Astra rok prod. 2012

CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł)



Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1686 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2012
Skrzynia biegów: manualna
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Nr rejestracyjny: ES 8125A
Nr VIN: WOLPD8EG7C8079078
Data pierwszej rejestracji: 2012-04-20
Przebieg: 196560 km
Kolor: Granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-27



OGLĘDZINY:
Czerwona 22
96-100 Skierniewice, łódzkie

08.09.2026 do 09.09.2026 w godz. 09.00 do 11.00.



Urząd Skarbowy w Skierniewicach

Dariusz Lorenc
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/61a224e4-9976-4643-80fb-c57f52481e4c

  • « Back
  • ID: 62572655
    Views: 10
Expires in 38 days

from 1 800 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also