[elicytacje] - peugeot 308 1.6 hdi #62572608

[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - peugeot 308 1.6 hdi - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

Ruchomości

Peugeot 308 1.6 HDi

CENA WYWOŁAWCZA: 1 100 zł (SZACUNKOWO: 5 640 zł)

Pojazd posiada widoczne uszkodzenia na prawym boku.
Przebieg pojazdu ustalono na podstawie ostatniego badania technicznego.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 308
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: EZG61322
Nr VIN: VF34C9HXC55176419
Data pierwszej rejestracji: 2008-09-25
Przebieg: 272202 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-23



OGLĘDZINY:
KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI 8
95-100 Zgierz, łódzkie

21.09.2026 r. w godzinach od 10:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Zgierzu

Sebastian Szymczak
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1e218b7a-2526-41b5-8ea5-6e733d3579f0

  • « Back
  • ID: 62572608
    Views: 3
Expires in 48 days

from 1 100 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also