[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 #62572452

[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Opel Insignia samochód osobowy kombi 2014

CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł)

Dowód rejestracyjny, karta pojazdu, dwa kluczyki.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Insignia
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1956 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2014
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW8MU21
Nr VIN: W0LGM8ERXE1141862
Data pierwszej rejestracji: 2014-07-07
Przebieg: 233666 km
Kolor: beżowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-01



OGLĘDZINY:
Ks. Czesława Klimasa 34
50-515 Wrocław, dolnośląskie

25.09.2026 w godz. od 13:00 do 14:00 po umówieniu się co najmniej dzień wcześniej z pracownikiem Urzędu - tel.



Urząd Skarbowy Wrocław - Psie Pole

Piotr Pańczak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9957633a-3139-45a7-a686-25a4614a7ad8

  • « Back
  • ID: 62572452
    Views: 1
Expires in 37 days

from 26 250 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also