Opel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] #62572437

Opel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETOpel corsa samochód osobowy hatchback - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

OPEL CORSA SAMOCHÓD OSOBOWY HATCHBACK

CENA WYWOŁAWCZA: 4 750 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł)

Przegląd samochodu ważny do 07.11.2026 r. Brak radia i panelu sterowania nawiewem.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i nabycia ruchomości, ani też obniżenia ceny jej nabycia, z powodu wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny. Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Dodatkowe informacje o pojeździe można uzyskać pod nr telefonu lub .

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Corsa
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1229 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2012
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZGR04120
Nr VIN: W0L0SDL68C4132088
Data pierwszej rejestracji: 2012-05-30
Przebieg: 189114 km
Kolor: GRAFIT
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Polna 24
74-100 Żabnica, zachodniopomorskie

W dni robocze od 03.09.2026 do 09.09.2026 w godz. od 09:00 do 14:00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.



Urząd Skarbowy w Gryfinie

Malwina Błaszkiewicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/fac67d34-c2dc-44fe-885f-71f7ceff16f9

  • « Back
  • ID: 62572437
    Views: 4
Expires in 13 days

from 4 750 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also