[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 #62572414

[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

SAMOCHÓD OSOBOWY MAZDA 3 ROK PRODUKCJI 2005

CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)

Lewy bok pojazdu uszkodzony. Przerysowane przednie i tylne drzwi, lekko wgniecione przednie nadkole, oderwane lusterko, przebite tylne koło. Samochód nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Brak dowodu rejestracyjnego, jest tylko karta pojazdu.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KCH 4VC1
Nr VIN: JMZBK14Z251244681
Data pierwszej rejestracji: 2005-04-05
Przebieg: 195498 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-17



OGLĘDZINY:
Garncarska 9
32-500 Chrzanów, małopolskie

14.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 10:30



Urząd Skarbowy w Chrzanowie

Anna Kraus-Celi
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/66f63459-a8a2-4663-bbe3-3b9735b2940d

  • « Back
  • ID: 62572414
    Views: 7
Expires in 18 days

from 3 750 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also