[elicytacje] i licytacja - skoda superb #62572401

[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda superb - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

SKODA SUPERB

CENA WYWOŁAWCZA: 9 453 zł (SZACUNKOWO: 12 605 zł)

Pojazd wykazuje ślady eksploatacyjne, w tym liczne rysy i zadrapania. Wnętrze pojazdu jest ponadnormatywnie zużyte i wymaga profesjonalnego prania. Stwierdzono widoczne uszkodzenia powypadkowe przedniej lewej strony nadwozia. Uszkodzeniu uległo poszycie zderzaka przedniego wraz z grillem (atrapą chłodnicy) i ramkami ozdobnymi, lewy reflektor ksenonowy, lewy przedni błotnik oraz pokrywa silnika. Dodatkowo stwierdzono zarysowania wymagające naprawy lakierniczej na zderzaku tylnym.
Próba uruchomienia silnika zakończyła się wynikiem negatywnym. Pojazd posiada prawdopodobnie aktywne zabezpieczenie w postaci blokady magistrali CAN (CAN-Lock), co uniemożliwia włączenie zapłonu i rozruch silnika.


Pojemność silnika: 1984 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Superb
Typ nadwozia: sedan
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SJZ 4MP1
Nr VIN: TMBAH93TXC9034874
Data pierwszej rejestracji: 2011-11-30
Przebieg: 210210 km
Kolor: bordowy
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-08-20



OGLĘDZINY:
Sadowa 12
44-203 Rybnik, śląskie

09.09.2026 w godz. od 09:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim

Piotr Mencel
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/21e596b0-c796-41fd-bfbe-b14a1d7fcf4a

  • « Back
  • ID: 62572401
    Views: 10
Expires in 14 days

from 9 453 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also