[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 #62572398

[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Altea - rok produkcji 2006 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Seat Altea - rok produkcji 2006

CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł)

Pojazd po długotrwałym przestoju, nr rejestracyjny pojazdu - NEB58684, brak dowodu rejestracyjnego, kluczyk - 1 szt., zarejestrowany za granicą - 19.01.2007 rok, zarejestrowany w PL - 05.11.2021 rok, przegląd techniczny do 27.10.2026 roku, polisa OC do 13.07.2027 roku, rozładowany akumulator, ślady korozji, zarysowania na lewej stronie, uszkodzenia lakiernicze, do odbioru pojazdu wymagana jest laweta, oglądanie pojazdu po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (55) 611 57 07 bądź .

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Altea
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: NEB58684
Nr VIN: VSSZZZ5PZ7R031567
Data pierwszej rejestracji: 2007-01-19
Przebieg: 117495 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-13



OGLĘDZINY:
Radomska 23d
82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

10.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Elblągu

Marcin Gadowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1ce5f095-3a25-41a7-8203-638279fae0d3

  • « Back
  • ID: 62572398
    Views: 3
Expires in 14 days

from 4 125 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also