[elicytacje] - ciągnik siodłowy man tgx rok. Prod. 2015 0229 #62572338

[elicytacje]  - ciągnik siodłowy man tgx rok. Prod. 2015  0229    - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - ciągnik siodłowy man tgx rok. Prod. 2015  0229    - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - ciągnik siodłowy man tgx rok. Prod. 2015  0229    - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - ciągnik siodłowy man tgx rok. Prod. 2015  0229    - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

Ruchomości

Ciągnik siodłowy MAN TGX rok. prod. 2015 0229

CENA WYWOŁAWCZA: 3 900 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł)

Uszkodzony ciągnik siodłowy marki MAN TGX, rok prod. 2015, VIN WMA13XZZ5GW214904
nr rej. DSW 97924 , I rejestracja w Polsce 14 01 2021
Pojazd znajduje się na parkingu Pierwszego Urzędu Skarbowego
Uszkodzenie - silnik / brak głowicy


Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy
Marka: Man
Model: TGX
Zastosowanie: ciągnik siodłowy
Pojemność silnika: 12419 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2015
Nr rejestracyjny: DSW97924
Nr VIN: WMA13XZZ5GW214904
Data pierwszej rejestracji: 2016-03-23
Przebieg: 700000 km
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2024-12-31



OGLĘDZINY:
Czesława Klimasa 34
50-515 Wrocław, dolnośląskie

w dniu 09 09 2026 godz. 8.00 do 14.00 /inny termin możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym/



Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu

Adam Młyński
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2a6ca445-1a73-471f-aeb2-ee736e6d6d03

  • « Back
  • ID: 62572338
    Views: 1
Expires in 37 days

from 3 900 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also