[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto #62572318

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Fiat Punto - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Fiat Punto

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Punto
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1242 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SGL 27746
Nr VIN: ZFA18800004910339
Data pierwszej rejestracji: 2005-06-01
Przebieg: 169838 km
Kolor: CZERWONY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-27



OGLĘDZINY:
WYBRZEZE ARMII KRAJOWEJ
44-100 GLIWICE, śląskie

Od 9.09.2026r. do 10.09.2026r. w od godz. 8:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel: ,



Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach

Mariusz Piotrowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ec21e3a6-1f7e-4cbc-b83d-694c54120c04

  • « Back
  • ID: 62572318
    Views: 3
Expires in 18 days

from 1 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also