[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok #62572279
I licytacja Ruchomości
Volvo S40 2008 rok
CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)
Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volvo
Model: S40
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KR896HN
Nr VIN: YV1MS754182400092
Data pierwszej rejestracji: 2008-04-23
Przebieg: 218045 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Torowa 20
30-435 KRAKÓW, małopolskie
Ruchomość można oglądać 02.09.2026 roku od godziny 10 do godziny 12.00.
Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście
Marcin Kocot
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ab034714-fd4c-41b2-bb29-2ccb0a3fc1b7
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
26 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
28 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
price
29 days ago
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Fiat 500, rok prod. 2019, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Brak przeglądu, 1 kluczyk, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: 500 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1242 cm³
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód o
price
33 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143700/4e758bc55/4114bc17-f973-3d94-da3c-ba518c585cbe_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143704/3e297bc3c/33cabba5-4986-3c33-43d5-9d64b08ff45a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143711/44c9f747f/6c227f58-e376-2af2-ffce-c495b07ab1bf_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143716/07f1e8ce2/addab6fe-36bd-c1e4-8381-6eab3956a200_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Volvo S40 2008 rok - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)