[eLicytacje] III licytacja - nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki #62572214

[eLicytacje] III licytacja - nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] III licytacja - nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

III licytacja Nieruchomości

nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki 81

CENA WYWOŁAWCZA: 18 850 zł (SZACUNKOWO: 29 000 zł)



Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: GD1A/00004578/7
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 221310_2.0006.81; 0.3500
Przeznaczenie: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, Uchwała Rady Gminy Skórcz Nr VII/44/2015 z dnia 27 listopada 2015 r. teren przedmiotowej nieruchomości znajduje się w jednostce oznaczonej jako – tereny rolne.



OGLĘDZINY:
Pączewo
83-215 Pączewo, pomorskie

od 13.10.2026 do 15.10.2026



Urząd Skarbowy w Starogardzie Gdańskim

Cezary Rogowski
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/dc66a846-7d2d-4a0f-89df-333aaf93bb82

  • « Back
  • ID: 62572214
    Views: 11
Expires in 60 days

from 18 850 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also