[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana, OP1O/00151409/5, działka numer 723/8 #62572191

[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana, OP1O/00151409/5, działka numer 723/8 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana, OP1O/00151409/5, działka numer 723/8 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana, OP1O/00151409/5, działka numer 723/8 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, OP1O/00151409/5, działka numer 723/8; Tułowice

CENA WYWOŁAWCZA: 125 552 zł (SZACUNKOWO: 167 403 zł)



Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: Sąd Rejonowy w Opolu VI Wydział Ksiąg Wieczystych OP1O/00151409/5. Nieruchomość położona w Tułowicach przy ul. Lawendowej
Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność majątkowa małżeńska
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: Działka 723/8 o powierzchni 0,0990 ha. Przeznaczenie: 146 MN-tereny pod zabudowę niską, mieszkalną jednorodzinną z dopuszczeniem przeznaczenia części budynku na wykonanie działalności gospodarczej przez właściciela budynku.
Przeznaczenie: 146 MN-tereny pod zabudowę niską, mieszkalną jednorodzinną z dopuszczeniem przeznaczenia części budynku na wykonanie działalności gospodarczej przez właściciela budynku.



OGLĘDZINY:
Lawendowa
49-130 Tułowice, opolskie

od 27.10.2026 r. do 9.11.2026 r.



Drugi Urząd Skarbowy w Opolu

Agnieszka Zaborowska
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/671de412-2bad-4c58-9ce8-99b41a60ff15

  • « Back
  • ID: 62572191
    Views: 7
Expires in 76 days

from 125 552 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also