[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo #62572099

[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - ford mondeo - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

FORD MONDEO

CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł)

Brak przeglądu technicznego, uszkodzony zderzak, dwoje drzwi od strony pasażera, do naprawy lakierniczo-blacharskiej.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Mondeo
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZS452EW
Nr VIN: WF0GXXGBBG7L03676
Data pierwszej rejestracji: 2007-07-03
Przebieg: 270825 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-02



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-340 Szczecin, zachodniopomorskie

08.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/03d92d24-ae25-4077-8695-0fff3410a742

  • « Back
  • ID: 62572099
    Views: 2
Expires in 14 days

from 3 750 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also