[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 220 #62572086

[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 220 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 220 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 220 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Renault Midlum 220 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Renault Midlum 220

CENA WYWOŁAWCZA: 17 500 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy
Marka: Renault
Model: MIDLUM
Zastosowanie: skrzynia
Pojemność silnika: 4761 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2012
Nr rejestracyjny: CB550NM
Nr VIN: VF644AGL000006613
Data pierwszej rejestracji: 2012-07-23
Przebieg: 272813 km
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Ustronie 49
87-300 Brodnica, kujawsko-pomorskie

17.09.2026 w godz. 09:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Brodnicy

Jarosław Jankiewicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/dc46ecf0-4679-44c5-9d1f-aecd61e18c8e

  • « Back
  • ID: 62572086
    Views: 2
Expires in 29 days

from 17 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also