[elicytacje] i licytacja - ford s-max van #62572066

[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford s-max van - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

FORD S-MAX VAN

CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł)

Brak możliwości uruchomienia pojazdu - rozładowany akumulator, widoczne ślady korozji oraz zarysowania powłoki lakierniczej, na siedzeniach widoczne ślady pleśni. Brak badania technicznego. Stan licznika podano z z historii pojazdu na dzień 15.12.2025 r.. Dostępne dokumenty dowód rejestracyjny oraz 1 kluczyk.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: S-Max
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: GKS2GP5
Nr VIN: WF0SXXGBWS6P73927
Data pierwszej rejestracji: 2006-09-07
Przebieg: 318688 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-25



OGLĘDZINY:
Towarowa 4
83-400 KOŚCIERZYNA, pomorskie

04.09.2026 w godz. od 10.00 do 10.30



Urząd Skarbowy w Kościerzynie

Sebastian Mański
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/19ad45b9-8518-4f3e-a668-8819cea579c5

  • « Back
  • ID: 62572066
    Views: 2
Expires in 14 days

from 1 350 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also