[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r #62572004
I licytacja Ruchomości
Motocykl YAMAHA FZ6 FAZER 2006r
CENA WYWOŁAWCZA: 3 075 zł (SZACUNKOWO: 4 100 zł)
Uszkodzony przód motocykla i lewy bok, brak przedniej lampy i owiewki. Brak możliwości odczytu stanu licznika, kolor ciemnoniebieski, obtarcia na zbiorniku i obudowie tylnych osłon. Brak przeglądu. Polisa OC korporacyjna. 2 kluczyki.
Marka: Yamaha
Model: FZ6
Typ nadwozia: sportowy
Rok produkcji: 2006
Nr ramy: JYARJ071000018456
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-15
Nazwa katalogowa: Motocykl
OGLĘDZINY:
Partyzantów 5
73-110 STARGARD, zachodniopomorskie
Od 03.09.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu .
Urząd Skarbowy w Stargardzie
Jarosław Skoczylas
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1816e7dd-14e9-4ce6-a56f-d2123cb6fdf4
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
15 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
price
30 days ago
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
price
8 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
price
30 days ago
I licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód o
price
34 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Fiat 500, rok prod. 2019, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Brak przeglądu, 1 kluczyk, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: 500 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1242 cm³
price
22 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Tourneo Courier 1.5 diesel 100 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 25 275 zł (SZACUNKOWO: 33 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Tourneo Typ
price
30 days ago
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa Krone, typ SD27 Profiliner, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Brak aktualnego badania technicznego, brak polisy OC. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, widoczne ślady korozji. OC ważne do: 2024-04-26 Nazwa katalogowa:
price
33 days ago
![[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143416/f6b1a46ad/97b28f41-d170-595b-36f1-50b448920efd_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143424/726fffab7/857a1d9a-48d3-b61d-1b6d-39466f6b28fe_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143426/5ce2db183/77d10057-a2bb-cfb6-5023-745bcf6058b0_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143431/d59503e39/2a5ef4ad-5dba-17b0-7d58-0ab1c04aea1e_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143438/2676b99d2/fb570bd6-b3e4-d71d-8333-bb54117a9725_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motocykl yamaha fz6 fazer 2006r - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)