[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013 #62570380
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013
CENA WYWOŁAWCZA: 23 250 zł (SZACUNKOWO: 31 000 zł)
brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 02.05.2026 r.,
data pierwszej rejestracji w kraju 04.12.2019 r.,
kluczyk - 1 szt.
brak dowodu rejestracyjnego.
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
Nie odpowiadam za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielam gwarancji, nie ponoszę odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Odbiór ruchomości - z miejsca przechowywania transportem nabywcy, na jego koszt.
Zastrzegam sobie prawo do unieważnienia i odwołania licytacji bez podania przyczyny.
Pojazd objęty jest ubezpieczeniem korporacyjnym OC, w chwili odbioru nabywca zobligowany jest do ubezpieczenia go we własnym zakresie.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Subaru
Model: XV
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SK091RX
Nr VIN: JF1GP7LC5DG054982
Data pierwszej rejestracji: 2013-09-27
Kolor: POMARAŃCZOWY
Stan techniczny: używany
Przebieg: 176276 km
OC ważne do: 2027-08-09
OGLĘDZINY:
OSIEDLE TYSIĄCLECIA PRZY RONDZIE KONSTANTEGO FRYDRYCHOWICZA (PARKING ERA SP. Z O. O.)
40-871 KATOWICE, śląskie
3.09.2026 r. od godz. 10:00 do godz. 11:00
Oględziny tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr tel. , nie później niż pół godziny przed oznaczonym terminem.
Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach
Anna Szudarska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/72ee4ad9-82b8-4525-98be-09533bc68e13
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
12 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
price
39 days ago
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
price
9 days ago
Ruchomości Ford Transit CENA WYWOŁAWCZA: 10 670 zł (SZACUNKOWO: 31 980 zł) Pojazd niesprawny technicznie, uszkodzony silnik, nie odpala, posiada liczne ogniska korozji, brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Van Marka: Ford Model: Transit Typ nadwozia: ciężarowy skrzynia Pojemność silni
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
price
4 days ago
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
31 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
33 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141027/6c29a5787/432df66a-3619-c439-cc19-80adbd9a6bc0_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141034/681c32b20/dcc082f8-cb00-f1e0-14c3-e5e56bc5ec9f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141039/5bc67ac45/1f655df8-6e56-2d58-7bf3-3819a8a3d6f5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)