Ruchomości
Opel Corsa 1.3 2007 rok
CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł)
brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Corsa
Typ nadwozia: compact
Pojemność silnika: 1248 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PP2617N
Nr VIN: W0lL0SDL0874151491
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-05
Przebieg: 223119 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-31
OGLĘDZINY:
Rodakowskiego 100
64-920 Piła, wielkopolskie
25.09.2026 w godz. od 14.00 do 14.10
Urząd Skarbowy w Pile
Krzysztof Stankiewicz
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b0e3d843-1c14-42a3-923c-327707cb2ae9
I licytacja Ruchomości Nissan Primastar 2.5, 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Nissan Model: Primastar Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2007 Nr rejestracyjny: PP6105
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości Udział 1/2 prawa własności Volkswagena E-Golf 2015 rok CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: kombi Rodzaj paliwa: elektryczny Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: automatyczna Nr
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości Udział 1/2 prawa własności Peugeota Expert 1.6 Van 2011 rok CENA WYWOŁAWCZA: 5 625 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł) Przebieg na podstawie CEPIK Marka: Peugeot Model: Expert Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1560 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2011 Nazwa kat
price
24 days ago
Ruchomości Toyota Yaris 1.3, 2006 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Brak ważnego OC oraz badań technicznych, przebieg na podstawie CEPIK, nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple R
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości Chevrolet Trailblazer Kombi 4.2, benzyna/gaz, rok prod. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 5 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak przedniej listwy blendy, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładow
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
5 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, rok prod. 2000, 1,6 Benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Badanie techniczne ważne do 18.09.2025 r. Przebieg pojazdu ustalono w oparciu o dane CEPIK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchb
price
28 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdj
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
25 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
27 days ago
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101727/31e83935a/f5fff7ec-2ec5-2bc9-6cae-9979b60ff925_b.webp)
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101730/1e4b1a65e/6f9be919-2118-35b2-c175-a6a72380157b_b.webp)
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101736/f9c4d0ba5/90358c11-9cdb-5ec5-da58-c87278466829_b.webp)
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101742/318641e2d/01b780af-34dd-69ba-bb15-bc0ece00276e_b.webp)
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101750/65a518ebc/2efd4f83-cf48-b1a0-522d-9b8a6d9b1258_b.webp)
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101758/d21f19909/3d3e86ce-f25f-0644-cb1c-e99ea45fb83f_b.webp)
![[elicytacje] - opel corsa 1.3 2007 rok - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)